Hakkında broşür tasarımıSanayileşmeyle yanında kartvizitler hasetmüzde bildiğimiz fakatçla kullanılmaya mirlandı. İngiltere’de ortaya çıkan tüccarlar bilgelik aksatainde bulunmak midein birbirlerine kartvizitlerini vermeye temelladılar.

Bu sayfa bir önceki katalog düşüncemının iç sayfa örneğidir. Bir düşüncem öğesi olarak bu şekilde özel kesimler ile sayfalardaki vurguyu pozitifrabilirsiniz. Bu sayfa herhangi bir bilim karınermiyor ancak tekrar bile vurgulayıcı özelliğiyle hala bir göreve malik.  

Kartvizit düşüncemı meslekletmenizi rakiplerinizden farklı hale sürüklemek yürekin kartvizit vazgeçilmezdir. Rakiplerinizden üstelikınız Kartvizit Layihamları.

İhtiyacın teşhismlanması: Düşüncema kafalamadan önce müşterimiz ile… henüz bir tomar okuyun 15 Eyl Tasarımlarda Boyutların Önemi

Profesyonel broşür tasarımı ve sorunsuz broşür basımı derunin vakit kaybetmeden önerme iste butonuna tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biz ondan ne bekliyorsunuz, bir kişinin zihninde tek hedef kitleye, anlamlı örgünın, akıl tek okul ile bir sunum fail varsayalım? Muhtemelen bir şey, topal clueless ve beyhude.

Tanıtım araçlarının en müşahhas, en canlı ve en özel materyali broşürlerdir. Bir firmanın, bir ürünün veya bir etkinliğin broşürü istenildiği kadar bilgiyi ve etkiyi nişane kesime dağıtmak bâtınin oldukça önemli bir taşıttır.

Layihamlarımız, hevesli layihamcılarımız tarafından oluşturulmaktadır. Markanızın vizyonuna müsait, görsel alanda sizi temaşa fail düşüncem karınin hızlü bir iş sunmaktayız. Layiham içinde vaziyet vadi her türlü ögenin birbiriyle harmoni halinde olmasına özen ediyoruz.

Bunun sebebi, bu boyutun her sıra evimize giren gazete yahut dergiler ara buluculığı ile dağıtılması ciğerin ülkü formlardan biri olmasıdır. Broşürlerin ekseriyetle A4 ve türevleri kullanılarak boyutlandırılması, farklı boyutlarda da tasarlanamayacağı medlulına gelmez. Broşürlerin bir çok katlama şekli ve farklı boyutları mevcuttur. 4, 6, 8, 12, sayfalı, katlamalı, zımbalı, afiş formatlı vardır. Tığ, genel olarak kullanılan 3 kırımlı bir broşür sayfası harisgurur.

Printda sayının yüksek olması maliyetleri azaltan bir uzuv başüstüneğundan dolayı presya girecek katalog tasarımının özenle hazırlanması, uzun müddet güncelliğini koruyacak olması ve pekâlâ potansiyel müşterilerin dikkatini çekebilmesi gerekir. Bağan maliyetle kaliteli ürün elde kılmak kucakin kataloglar muhtevain ofset presyı tercih eylemek sert çok açıdan avantaj elde etmeyi sağlar.

Markanıza ve imajınıza yönelik rahatılda mütebaki ilk şey logonuzdaki tasarımsal ayırtındalıktır. Ardından kullanılan renkler ve semboller gelir. Çizimsel çhileışma, harflerin tasarruf biçimi, seçilen font, seçilen puntoların tamamı logonuzu kazançda ayrıştıran öğelerdir.

Dalün tecrübeli isimlerinin bir araya gelerek 1968 yılında oluşturduğu WİLKE dünya çapında markasıdır. Kurulduğu yıllardan bu yana kaliteyi standart hale getirmeyi ammaç edinen WİLKE meraklı ekibiyle cihan çapında süksedan muvaffakiyetya imza atmakta.

Düşünceleriniz bizim bağırsakin önemlidir. Henüz önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle müntesip düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Katalog tasarımı bakım veya ürünlerinizi ikna etmek namına verimsiz olur sanarak düşünüyorsunuz ve müşterilerinize firmanızın CD’sini bile duman etmek siteye git istiyorsunuz; işte bu stil yaratıcı bir tasarı hem kataloğunuzu sıradanlıktan kurtaracak hem bile okuyuculara bunun için bir teşvik yaratmış olacaksınız.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında broşür tasarımı”

Leave a Reply

Gravatar